Start Łebień kontra Viktoria Dąbrówka

W niedziele odbył się mecz z przyjezdną Viktorią na stadionie w Łebieniu. Mówiono że jest to mecz na szczycie. W pierwszej połowie w 7 min  w polu karnym nieudanym wślizgiem został sfaulowany Marcin Krzyżanowski. Wykonawcą rzutu karnego był Maksymowicz Bartłomiej umieszczając ze stoickim spokojem piłkę w bramce Viktorii. Był to mecz w którym stroną atakującą byli goście. Jednak nie poradzili sobie z wyśmienicie grająca obroną Łebienia. Ponadto goście nie wykorzystali trzech dogodnych sytuacji które zatrzymał Steinke Mateusz. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej połowie w 47 min po błędzie stopera gości padła bramka. Nie spodziewał się wślizgu Tomasza Krzyżanowskiego który zdołał jeszcze podać do Marcina Pietkuna. Napastnik z 13 m z pierwszej uderzył piłkę kierując ją przy słupku bramki przeciwnika (gol). W 80 min. po nieudanym powrocie pomocników i braku sił przeciwnik umieścił piłkę w naszej bramce. Był to trudny i nerwowy mecz. W sumie było 7 żółtych kartek i w tym dwie czerwone. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Chciałbym bardzo podziękować zawodnikom za walkę i zaangażowanie. Dziękuję.